

Valgte å gi en lapp med klem på til julaften, for da er vi i mål og julegaver vil komme. Det dyreste jeg valgte var et par med lynet McQueen tøfler som han har siklet på til å ha hjemme til kr.129,-. Mitt ønske er at poenget med kalenderen og nedtellingen ikke skal handle om dyre gaver men kos og moro.

Har lagd noen regler for at dagen ikke skal starte klokka 4-5 om morgenen for å åpne kalenderen. Åpner etter frokost i helgene og etter barnehagen i uka.
Gleder meg til å se reaksjonen til sønnen min, hver eneste dag.
Håper du finner din adventskalender du kan leve med.
Lenk til julesanger/spilleliste for barn (abn. på spotify: "julesanger for barn a la Lene") http://lenehagaskarnes.blogspot.no/2011/12/julesanger-spilleliste-for-barn.html
Lenk til julesanger for alle (abn. på spotify: "julesanger a la Lene") http://lenehagaskarnes.blogspot.no/2011/12/julesanger-spilleliste.html
http://lenehagaskarnes.blogspot.no/2011/12/hva-trenger-dudere-til-en-juletrefest.html